Zasnęła w Panu siostra Marianna Osuch

Print Friendly, PDF & Email

We wtorek 26 czerwca odbył się w Jarocinie pogrzeb naszej siostry w Chrystusie, Marianny Osuch, która zasnęła w Panu w sobotę 23 czerwca w drugim dniu hospitalizacji. Miała 88 lat. Nabożeństwo żałobne w kaplicy cmentarnej prowadził brat Bolesław Parma, natomiast na cmentarzu brat Rafał Kowalewski.

Z relacji Rodziny siostra Marianna Osuch odeszła w spokoju, bez cierpienia, w trakcie snu. Od około 40 lat siostra Marianna Osuch była ewangelicznie wierzącą, a od ponad 20 kilku lat wraz z mężem Zdzisławem (zmarł w 2000 r.) i najbliższą Rodziną utożsamiała się ze społecznością Zborów Bożych. Od 18 lat żyła we wdowieństwie. Zmarła mając 88 lat. Pozostawiła w smutku dwie córki, dwóch zięciów, syna i synową sześć wnucząt i czworo prawnucząt oraz liczną Rodzinę.

Rodzina Osuchów zawsze była znana z gościnności. W ich domu przez lata odbywały się nabożeństwa szabatowe. Wierzymy, że nasza siostra Marianna Osuch należała do tych wierzących, o których Księga Apokalipsy mówi następująco: „Błogosławieni są odtąd umarli, którzy w Panu umierają. Zaprawdę, mówi Duch, odpoczną po pracach swoich; uczynki ich bowiem idą za nimi” (Ap 14,13).

Całej Rodzinie jeszcze raz składamy szczere wyrazy współczucia. Niech Bóg Żywy, pocieszy Wasze zasmucone serca.

Tutaj jest nagranie z pogrzebu: obejrzyj.

pog1 pog2 pog3 pog4